Zemin baskı beton ve perde beton yapımlarında kullanılan malzemeler siperiş üzerine imalatı yapılarak teslim edilmektedir.

Beton cilası,baskı beton baskı aletleri, baskı betonmalaları ve el malzemeleri gibi hırdavat çeşitlerimizi bizi arayarak öğrenebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Baskı Beton Malası
Baskı beton malasını, Beton yüzeyini düzleştirmek, şap işlemi sırasında oluşan boşlukları doldurmak ve dekoratif beton işleri için geniş beton alanlarının baskı beton kalıbının kullanımına hazır beton yüzey oluşturmak için kullanılır. Baskı beton malası yüzey üstünde bulunan kusurları gidermeye yardımcı olur ve size daha düz bir yüzey oluşturur.


Beton İç ve Dış Malası
Esnek paslanmaz çelikten üretilmiştir. Mala Köşeleri arasında 90 derecelik bir açı vardır.
İç ve dış köşe malaları kullanılarak Pürüzsüz, yuvarlak kenarlar elde edilir.


Yuvarlak Uç Baskı Beton Malası
Paslanmaz çelik ve yay çeliğinden imal edilmiştir. Elastomer kaplı sapı ile rahat bir kullanım sağlar.
Beton zeminlerin istenilen yüzey kalitesinde perdahlanmasında kullanılır.


Sivri Uç Baskı Beton Malası
Paslanmaz Yay çeliğinden imal edilmiştir. Açık plastik saplı modeli mevcuttur. Şap atma ve beton düzeltme işlerinde kullanılır.


Baskı Beton Tokmağı
Baskı Beton Tokmağı, baskı beton uygulamalarının zorlu aşamalarını kolaylaştırmak için üzere tasarlanmış ve geliştirilmiş bir üründür. Yüksek kaliteli poliüretan temelli ve çelik saplı damgalama aleti son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Baskı beton kalıplarına damgalama yapılarak beton yüzeyde desenin daha iyi sonuç vermesini sağlamaktadır.


Baskı Beton Cilası
Beton cilası beton yüzeye renk kazandırmanın ötesinde, yüzeyin aşınmasına ve zorlu kış şartlarına karşı daha güçlü ve daha dayanıklı olmasını sağlar. Beton cilası kullanıldığında, betonun temizlenmesini kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda rengin arttırılması ve UV ışınının solmasını önler ve betonun güzelliğini korur ve ömrünü uzatır.


Kalıp Ayırıcı Toz
Kalıp Ayırıcı Toz, baskı beton uygulamalarında kalıbın beton zeminde iyi sonuç vermesini ve beton zemine yapışmamasını sağlar. Baskı beton kalıbın beton zemine koymadan evvel beton yüzeye serpiştirilerek kalıp ile beton zeminin birbirinden kolayca ayrılmasını sağlayarak size uygulamalarda yaşanılan zorlu şartları kolay hel getirir.

 

Bize Ulaşın

Marmara Sanayi Sitesi G Blok No:123
Küçükçekmece / İkitelli İstanbul TÜRKİYE
+90 212 485 7500 // +90 532 777 6380
info@heskon.com