Epoksi İncelticiepoksi zemin kaplama
Epoksi ürünlerinde inceltici olarak kullanınlar epoksi ürün gurubudur.

Elastik Poliüretan Self Levelling
Tanımı: Elastik Poliüretan esaslı Selflevelling kaplama.
Kullanım Yerleri : Her türlü zemin üzerine elastik efekt sağlamak amacıyla fitness salonları, çocuk oyun alanları, spor sahaları zeminlerinde sonkat olarak kullanılır.

Su Bazlı Epoksi Kondaktif Zemin Kaplaması
Tanımı: Üç komponentli, Su Bazlı Epoksi yarı parlak iletken zemin kaplama malzemesi.
Kullanıldığı Yerler: Ameliyathaneler,bilgisayar odaları,elektronik cihaz üretim bantları,televizyon stüdyoları,elektrik şarjının yüksek olduğu üretim ve depolama alanlarında zeminkaplama malzemesi olarak kullanılır.
Özellikleri: Yüksek kimyasal ve mekanik dayanıklılığa sahip olup sert bir film oluşturur.Su bazlı oluşundan dolayı yangın tehlikesi yoktur.Nemli yüzeylere uygulanabilir.Film yüzeyi yarı parlak ve kaymazdır.Kolay temizlenir, bakteri barındırmaz, tozumaz, sağlığa zararı yoktur.Ultraviyole dayanımı yüksektir.

Su Bazlı Epoksi Zemin Kaplaması
Tanımı: Üç komponentli, Su Bazlı Epoksi yarımat zemin kaplama malzemesi.
Kullanıldığı Yerler: Hastane, ilaç ve gıda sanayi, laboratuar, tekstil ve otomotiv endüstrisi gibi, zemin tozumasının üretimi etkilediği sanayi tesislerinde zemin kaplaması olarak kullanılır.
Özellikleri: Kimyasal ve mekanik dayanıklılığa sahip olup sert bir film oluşturur.Solventsiz oluşundan dolayı yangın tehlikesi yoktur. Film yüzeyi yarımat ve kaymazdır.Kolay temizlenir, bakteri barındırmaz, tozumaz, sağlığa zararı yoktur.Benzil alkol ve uçucu organik kimyasallar içermez.Su buharı geçirgenliğine sahip oluşu nemli yüzeylere uygulanmasına imkan verir. Darbe dayanımı solventsiz epoksi sistemlere göre daha yüksektir.Yüksek aşınma direncine sahiptir.Ağır forklift ve araç trafiğine uygundur.

epoksi zemin kaplamaSolventsiz Grenli Epoksi Sonkat
Tanımı: İki komponentli, Solventsiz Epoksi bazlı grenli görünümlü yarımat sonkat boya.
Kullanıldığı Yerler: Beton ve metal yüzeyleri atmosferik ve kimyasal etkilerden korumak amacıyla rafineriler, liman ve tersanelerde, içme suyu ve yakıt depolarında, arıtma ve atıksu tesislerinde, şarap depolama tankları, gıda sanayinde, hastane ve ilaç sanayi, laboratuar, tekstil ve otomotiv endüstrisi gibi,zemin tozumasının üretimi etkilediği sanayi tesislerinde, dekoratif amaçlı zemin ve duvarlarda kullanılır.
Özellikleri: Yüksek kimyasal ve mekanik dayanıklılığa sahip olup sert bir film oluşturur. Solventsiz oluşundan dolayı yangın tehlikesi oluşturmaz.Film yüzeyi yarımat ve grenlidir.Kolay temizlenir, bakteri barındırmaz, tozumaz, sağlığa zararı yoktur.

İki Komponentli Epoksi Zemin Kaplaması
Tanımı: İki komponentli, Epoksi bazlı parlak zemin kaplama malzemesi.
Kullanıldğı Yerler: Hastane, ilaç ve gıda sanayi, laboratuar, tekstil ve otomotiv endüstrisi gibi, zemin tozumasının üretimi etkilediği sanayi tesislerinde hafif /orta insan ve araç trafiğine uygun zemin kaplaması olarak kullanılır.

Elastik Self Levelling
Tanımı: Elastik Modifiye Epoksi-Üretan esaslı Selflevelling kaplama.
Kullanıldığı Yerler: Her türlü zemin üzerine elastik etkiyi sağlamak amacıyla fitness salonları, çocuk oyun alanları, spor sahaları zeminlerinde sonkat olarak kullanılır.

Epoksi Multilayer Zemin Kaplaması
Tanımı: Ağır yük, forklift ve transpalet gibi yoğun araç trafiğine dayanım gösterebilen kaymaz özellikli 3 ila 5 mm kalınlıklara kadar uygulanabilen solventsiz epoksi esaslı bir kaplama sistemidir.
Kullanıldığı yerler: Endüstriyel amaçlı bir kaplamadır.Yoğun ve ağır trafiğin olduğu, kaymaz özellik istenen, zeminlerinin devamlı ıslak veya yağlı olduğu sanayii tesislerinde zemin kaplaması olarak kullanılır.

Epoksi Zemin Kaplamalar
Tanımı: Üç komponentli, Epoksi bazlı parlak zemin kaplama malzemesi.
Kullanıldığı Yerler: Hastane, ilaç ve gıda sanayi, laboratuar, tekstil ve otomotiv endüstrisi gibi, zemin tozumasının üretimi etkilediği sanayi tesislerinde zemin kaplaması olarak kullanılır.
Özellikleri: Yüksek kimyasal ve mekanik dayanıklılığa sahip olup sert bir film oluşturur.Solventsiz oluşundan dolayı yangın tehlikesi yoktur.Film yüzeyi parlak ve kaymazdır.Kolay temizlenir, bakteri barındırmaz, tozumaz, sağlığa zararı yoktur.

Bize Ulaşın

Marmara Sanayi Sitesi G Blok No:123
Küçükçekmece / İkitelli İstanbul TÜRKİYE
+90 212 485 7500 // +90 532 777 6380
info@heskon.com