antibakteriyel boyaSu bazlı sentetik reçine esaslı, mikroorganizma oluşumunu durduran kimyasallar ile modifiye edilmiş emülsiyon esaslı, yüksek kalitede iç cephe boyasıdır.

HKS HİJYENİK BOYA

Su bazlı sentetik reçine esaslı, mikroorganizma oluşumunu durduran kimyasallar ile modifiye edilmiş emülsiyon esaslı, yüksek kalitede iç cephe boyasıdır.

UYGULANACAK YÜZEYLER :

Mutfak, yemekhane, banyo,  sağlık kuruluşları, ameliyathane, çocuk odaları, kreşler gibi mikroorganizma faaliyetleri oluşma tehlikesi olan iç yüzeylerin boyanmasında güvenle kullanılır. Saten alçı, macun ve astarlama gibi alt zemin hazırlığı yapılmış her cins iç yüzeylere dekoratif amaçla uygulanabilir.

ÖZELLİKLERİ :

HKS Boya, özel pigmentler ile hazırlanmış son derece örtücü ve yıkanabilir nitelikte, yüksek kalitede ipek parlak iç cephe boyasıdır. Uygulama kolaylığı nedeniyle işçilik tasarrufu sağlar. Sıçrama ve damlama yapmaz.

UYGULAMA :

Saten dokunun en iyi şekilde sağlanabilmesi için, yüzeyin çok düzgün hazırlanması ve mutlaka uygun şekilde astarlanması gerekmektedir. Uygulama rulo veya fırça ile iki kat yapılır. Yukarıdan aşağıya doğru bir kez ve yanlara tarama yapılarak sonlanır. Çok yönlü tarama yapılmamalıdır.

HASTANE ZEMİN KAPLMASI (HKS HİJYENİK EPOKSİ)

Hijyenik ve antikakteriyal ortamların oluşturulmasında epoksi kaplama çok mükemmel sonuçları vermektedir. Hastahaneler ve özellikle ameliyathaneler zorunlu olarak epoksi kaplama yaptırmaktadırlar.

Epoksi uygulanmış mekanların istenilen boyutta ve yekpare olması, ek yerinin olmaması çok önemli bir özelliktir. Bu mekanlarda epoksi kaplamayla kenarlarda dik köşe yerine oval köşelerin oluşturulması nedeniyle bu ortamlarda bakteri barınamamakta ve kolaylıkla dezenfekte edilebilmektedir.

SAĞLIK ALANINDA EPOKSİ KULLANIMI

  • Hastanelerde, özellikle ameliyathanelerdeHayvan hastanelerinde ve bakımevlerinde
  • Sağlık endüstrisi tesislerinde
  • İlaç sektöründeki fabrika ve depolama ortamlarında
  • Kozmetik endüstrisi tesislerinde

Bize Ulaşın

Marmara Sanayi Sitesi G Blok No:123
Küçükçekmece / İkitelli İstanbul TÜRKİYE
+90 212 485 7500 // +90 532 777 6380
info@heskon.com