+90(212) 485 7500 info@heskon.com

traren

kalip ayirici yag cesitleriKalıp Ayırıcı Yağlar özellikle ahşap ve plwood - Kontraplak kalıplarda kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş bir kalıp ayırıcıdır.

Hint yağının nakliye, kozmetik, eczacılık ve imalat endüstrilerinde pek çok kullanımı vardır: yapıştırıcılar, fren akışkanları, ziftler, boyalar, hidrolik akışkanlar, mürekkepler, vernikler, gresler, makine yağları, boyar maddeler, poliüretan yapıştırıcılar, soğutma yağları, lastikler, izolasyon maddeleri, tekstil ürünleri, deterjanlar ve mumlarda kullanılır.

Silikon Yağı kokusuz ve beraktır. Isı dayanımı, mükemmel su iticilik, yüksek yüzey aktivitesi gibi sahip olduğu özellikleri sayesinde, köpük kesici ajanlar, su iticiler, yüzey bakım ürünleri, tekstil ve elyaf yardımcı kimyasalları, ısı transfer yağları, dielektrik soğutucular, vb. farklı uygulama alanlarında kullanıma uygundur.

tik yagiHks tik yağı doğal yağların karışımı ve özel koruyucu katkı  maddeleri ilavesi ile hazırlanmıştır. Park ve bahçe mobilyaları vb. ahşap yüzeylerde  kullanılır...

konsantre kalip yagiTaze beton ile kalıp arasında oluşacak yapışmaları engelleyerek, kalıbın betondan daha kolay ayrılmasını ve düzgün yüzeyli beton elde edilmesini sağlayan, su ile seyreltilerek kullanılabilir.

plywood kalip yagiPlywood kalıpların eğilme mukavemeti yüksek ancak çelik kalıplar kadar dayanıklıdır. Kalıp yağı filmli plywooda oranla daha ekonomik olan filmsiz plywood ve filmli plywood kalıplarda kullanılır.

ahsap kalip yagiPlywood ahşap kalıp yağı kaliteli madeni yağ ve özel emülgatörlerin karışımıyla elde edilen formülasyonun su ile emülsiye edilerek hazırlanan ve metal kalıpların dışında, her çeşit beton kalıplarında kullanılır.

sicak sekil kalip yagiSu ile her oranda karışabilen, grafit ve yağ içermeyen, duman ve koku oluşturmayan, özel katıklar ihtiva eden, homojen beyaz bir film tabakası oluşturan sıcak dövme ve ekstrüzyon sıvısıdır

piston kalip yagiÇelik dökümlerinde kalıp ayırıcı ve kalıp yağlayıcı olarak kullanılır.

seramik kalip yagiSeramik endüstrisinde ve seramik ürünlerin üretiminde hamura karışabilen ve kalıplarda kullanılan özel bir yağdır.

dokum kalip yagiÇelik dökümlerinde kalıp ayırıcı ve kalıp yağlayıcı olarak kullanılır.

metal kalip yagiÖzel katıklar içeren, suya dayanıklı metal kalıp yağıdır.

Bize Ulaşın

Marmara Sanayi Sitesi G Blok No:123 Küçükçekmece / İkitelli İstanbul TÜRKİYE
+90 212 485 7500 // +90 532 777 6380
info@heskon.com

turkeymobil icon